Prodejna  je zde

Ukázka prodávaných ovocných stromků.

Ukázka zakrslých jehličnanů.


NAJDETE NÁS ZDE

Proč nakupovat u nás.

Ovocné stromky od nás se bez problémů ujímají.Máme je uskladněny v jejich přirozeném prostředí,tedy nejsou přeschlé nebo zavadlé např.prodejem na tržnici, prodejem nezaložených stromků v hale,v různých igelitových obalech atd.

Naše rostliny jsou otužilé.Choulostivé,které nepřežijí naše zimy jsme z pěstování dávno vyřadili.

Rostliny pěstujeme v běžném venkovním prostředí,v zimě většinou bez jakéhokoliv krytu.

Používáme systém zásobního hnojení (okrové,nebo jinak zbarvené kuličky v substrátu.Živiny se uvolňují postupně po dobu několika měsíců).Je to sice pracnější a nákladnější způsob výroby,ale pro rostliny rozhodně výhodnější.Totiž při přímém hnojení (přidávání hnojiva do zálivkové vody) může při přesazení dojít k poruchám zakořeňování a růstu na hodně dlouhou dobu.Je to nepříjemné třeba u tují.

Rostliny sázíme do již námi vyzkoušených,velmi kvalitních substrátů.

Rostliny a ovocné stromky zasíláme perfektně zabalené.

Rostliny zasíláme službou PPL / GLS a v drtivé většině případů máte rostliny doma na druhý den od doby,co byly zabaleny.

Samozřejmostí,ale i povinností je soustavný rostlinolékařský dozor.

Naší snahou bylo a je,aby s našimi rostlinami byl zákazník vždy spokojený a rostliny bez problémů prospívaly.Tomu je podřízeno vše.Pěstování i prodej.

 

Náš e-shop (internetový obchod) vznikl hlavně pro Vaše pohodlí a je nepostradatelnou součástí dnešní doby.Zde můžete nakupovat rostliny jednoduše a z pohodlí Vašeho domova 24h deně a 7 dní v týdnu .

 

ODQ5MGQ2Mz